For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:49:18 AM
Group Stage Serbia Serbia 3:00 PM Ukraine Ukraine
Group Stage Luxembourg Luxembourg 3:00 PM Portugal Portugal
Group Stage Bulgaria Bulgaria 6:00 PM Czech Republic Czech Republic
Group Stage Kosovo Kosovo 6:00 PM England England
Group Stage Albania Albania 8:45 PM France France
Group Stage Andorra Andorra 8:45 PM Turkey Turkey
Group Stage Moldova Moldova 8:45 PM Iceland Iceland
Matchday 15 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 8:00 PM Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 15 KSV Roeselare KSV Roeselare 8:00 PM KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 33 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 12:00 AM Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 33 EC Bahia Esporte Clube Bahia 12:00 AM Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 33 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 12:00 AM Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Matchday 33 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 12:00 AM Sport Club Internacional Internacional
Matchday 33 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 12:00 AM Ceará Sporting Club Ceará SC
45' Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 2:0 Kataller Toyama Kataller Toyama
45' Blaublitz Akita Blaublitz Akita 0:0 Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
45' Nagano Parceiro Nagano Parceiro 0:0 azul claro Numazu a. cl. Numazu
45' Fujieda MYFC Fujieda MYFC 0:0 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
45' Gainare Tottori Gainare Tottori 0:2 Fukushima United Fukushima Utd.
45' Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 0:0 SC Sagamihara SC Sagamihara
Matchday 31 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 6:00 AM Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
Matchday 31 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 11:00 AM Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
Matchday 31 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 11:00 AM Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Line-ups Brisbane Roar Brisbane Roar 6:00 AM Melbourne City FC Melbourne City
Matchday 6 Sydney FC Sydney FC 6:00 AM Melbourne Victory Melbourne
Matchday 6 MC Algiers MC Algiers 6:45 PM CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
Matchday 36 São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 8:00 PM Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 36 Sport Recife Sport Club do Recife 8:00 PM Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Matchday 36 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 10:30 PM Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 13 GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 9:00 PM Instituto AC Córdoba Instituto AC
Matchday 13 Tigre Club Atlético Tigre 11:15 PM Brown de Adrogue Brown Adrogue
Matchday 18 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1:00 PM Wycombe Wanderers Wycombe
Matchday 15 Como Como 1907 3:00 PM FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 15 Olbia Olbia Calcio 1905 3:00 PM Novara Calcio 1908 Novara
Matchday 15 Pistoiese US Pistoiese 1921 3:00 PM AC Monza Monza
Matchday 15 Renate AC Renate 3:00 PM US Pianese Pianese
Matchday 15 Carrarese Carrarese Calcio 1908 5:30 PM SS Arezzo Arezzo
Matchday 15 Giana Erminio AS Giana Erminio 5:30 PM Robur Siena Siena
Matchday 15 Gozzano AC Gozzano 5:30 PM Aurora Pro Patria Pro Patria
Matchday 15 Pontedera US Città di Pontedera 5:30 PM Calcio Lecco 1912 Lecco
Matchday 15 AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 3:00 PM Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 15 Imolese Imolese Calcio 1919 3:00 PM US Triestina Triestina
Matchday 15 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 3:00 PM Ravenna FC Ravenna
Matchday 15 Südtirol FC Südtirol 3:00 PM US Sambenedettese Sambenedettese
Matchday 15 Carpi Carpi FC 1909 5:30 PM Fermana FC Fermana
Matchday 15 AS Gubbio AS Gubbio 1910 5:30 PM Cesena FC Cesena
Matchday 15 Modena Modena FC 2018 5:30 PM Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 15 Reggio Audace Reggio Audace FC 5:30 PM Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
Matchday 15 Rimini Rimini FC 5:30 PM FC Arzignano Valchiampo Arzignano
Matchday 15 Casertana Casertana FC 12:00 AM US Avellino 1912 Avellino
Matchday 15 Paganese Paganese Calcio 1926 12:00 AM SSC Bari Bari
Matchday 15 Rende Rende Calcio 1968 12:00 AM AZ Picerno Picerno
Matchday 15 Rieti FC Rieti 12:00 AM Reggina 1914 Reggina
Matchday 15 Sicula Leonzio Sicula Leonzio 12:00 AM Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
Matchday 15 Potenza Potenza Calcio 5:30 PM US Vibonese Vibonese
Matchday 15 Teramo Teramo Calcio 1913 5:30 PM Ternana Calcio Ternana
Matchday 15 Viterbese AS Viterbese Castrense 5:30 PM Cavese 1919 Cavese
Matchday 13 Sancaktepe FK Sancaktepe Futbol Kulübü 2:2 Pendikspor Pendikspor
Matchday 13 Hacettepe Hacettepe Spor 4:0 1922 Konyaspor 1922 Konya
Matchday 13 Kirklarelispor Kirklarelispor 12:00 AM Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
Matchday 13 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 12:00 AM Gümüshanespor Gümüshanespor
Matchday 13 Amed SK Amed SK 12:00 AM Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
Matchday 13 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 12:00 AM Sariyer Sariyer
Matchday 13 Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 12:00 AM Samsunspor Samsunspor
Matchday 13 Inegölspor Inegölspor 12:00 AM Baskent Akademi FK BAK FK
Matchday 13 Y. Corumspor Yeni Corumspor 11:00 AM Manisa Futbol Kulübü Manisa FK
Matchday 13 Tuzlaspor Tuzlaspor 0:1 Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 13 Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 12:00 AM Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Matchday 13 Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 12:00 AM Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 13 GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 12:00 AM Van Spor FK Van Spor FK
Matchday 13 Karabükspor Kardemir Karabükspor 12:00 AM Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
Matchday 13 Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 12:00 AM Kahramanmarasspor Kahramanmaras
Matchday 13 Bandirmaspor Bandirmaspor 12:00 AM Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
Matchday 13
Elazigspor Elazigspor 12:00 AM Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Matchday 13 Sakaryaspor Sakaryaspor 12:00 AM Eyüpspor Eyüpspor
Matchday 16 Ponferradina SD Ponferradina 12:00 PM Girona FC Girona
Matchday 16 Alcorcón AD Alcorcón 2:00 PM Málaga CF Málaga CF
Matchday 16 Real Oviedo Real Oviedo 4:00 PM Sporting Gijón Sporting Gijón
Matchday 16 CD Lugo CD Lugo 6:30 PM Racing Santander Racing
Matchday 16 CD Mirandés CD Mirandés 6:30 PM UD Las Palmas UD Las Palmas
Matchday 16 CD Tenerife CD Tenerife 9:00 PM Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 24 Enisey Enisey Krasnoyarsk 12:00 PM Tom Tomsk Tom Tomsk
Matchday 24 Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 1:00 PM Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
Matchday 24 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 1:30 PM Luch Vladivostok Luch
Matchday 24 Avangard Kursk Avangard Kursk 2:00 PM Shinnik Yaroslavl Shinnik
Matchday 24 Mordovia Mordovia Saransk 3:00 PM Fakel Voronezh Fakel Voronezh
Matchday 24 Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 3:00 PM Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 24 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 3:00 PM FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
Matchday 24 Armavir FK Armavir 4:00 PM Torpedo Moscow Torpedo Moscow
Matchday 24 Baltika Baltika Kaliningrad 5:00 PM SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 24 Khimki FK Khimki 5:00 PM Chertanovo Moscow Chertanovo
Matchday 15 Telstar SC Telstar 12:15 PM Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Matchday 15 FC Den Bosch FC Den Bosch 2:30 PM SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
Matchday 15 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 4:45 PM Almere City FC Almere City
Matchday 8 Mafra CD Mafra 12:15 PM SC Covilhã Covilhã
Matchday 18 Naestved BK Naestved Boldklub 1:45 PM BK Fremad Amager Fremad Amager
Matchday 18 Skive IK Skive IK 3:00 PM Kolding IF Kolding IF
Matchday 18 Warta Poznan Warta Poznan 12:40 PM Stal Mielec Stal Mielec
Matchday 17 Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie 1:3 Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk
Matchday 13 Silivrispor Silivrispor 1:1 Serik Belediyespor Serik Belediye
Matchday 13 Cankaya FK Cankaya FK 0:2 Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
Matchday 13 Ci Group Buca Ci Group Buca 12:00 AM Yeni Orduspor Yeni Orduspor
Matchday 13 Sile Yildizspor Sile Yildizspor 12:00 AM Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
Matchday 13 Erzin Spor Erzin Spor 12:00 AM Tokatspor Tokatspor
Matchday 13 68 Aksaray Bld 68 Aksaray Belediye Spor 12:00 AM Yomra Spor Yomra Spor
Matchday 13 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 12:00 AM Kizilcabölükspor Kizilcabölük
Matchday 13 Düzce Spor Düzce Spor 12:00 AM Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
Matchday 13 Manisaspor Manisaspor 11:00 AM Catalcaspor Catalcaspor
Matchday 13 Ofspor Ofspor 0:1 Belediye Derince Spor Bld Derince
Matchday 13 Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 1:0 Turgutluspor Turgutluspor
Matchday 13 Kozan Spor FK Kozan Spor FK 12:00 AM Cizre Spor Cizre Spor
Matchday 13 Karsiyaka Karsiyaka 12:00 AM Fethiyespor Fethiyespor
Matchday 13 Erbaaspor Erbaaspor 12:00 AM Payasspor Payasspor
Matchday 13 1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 12:00 AM Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
Matchday 13 Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 12:00 AM Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
Matchday 13 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 12:00 AM Kocaelispor Kocaelispor
Matchday 13 Batman Petrol Batman Petrolspor 12:00 AM Halide Edip Adivarspor Adivar SK
Matchday 13 Altindag Bld Altindag Belediye Spor 12:00 AM Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
Matchday 13 Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 12:00 AM Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
Matchday 13 Muglaspor Muglaspor 12:00 AM Malatya Yesilyurt Belediyespor Yesilyurt Bld
Matchday 13 Darica GB Darica Genclerbirligi 12:00 AM Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Matchday 13 Somaspor Somaspor 12:00 AM Pazarspor Pazarspor
Matchday 13 1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 12:00 AM Modafen Spor Modafen Spor
Matchday 13 Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 12:00 AM Gölcükspor Gölcükspor
Matchday 13 Bayrampasa Bayrampasa 1:1 Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
Matchday 19 VfB Oldenburg VfB Oldenburg 2:00 PM Holstein Kiel II Holst. Kiel II
Matchday 19 E. Norderstedt Eintracht Norderstedt 2:00 PM Lüneburger SK Hansa LSK Hansa
Matchday 19 TSV Havelse TSV Havelse 2:00 PM SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
group stage Germany U21 Germany U21 4:00 PM Belgium U21 Belgium U21
Lithuania Lithuania 12:00 AM New Zealand New Zealand